1. Wycena

Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca. Wystarczy wysłać wiadomość mailową na adres zlecenie@redacto.pl z:

a) wybranym terminem realizacji,

b) wybranym poziomem korekty tekstu angielskiego,

c) załączonym plikiem przeznaczonym do korekty tekstu.

Wycenę otrzymają Państwo najpóźniej w kolejny dzień roboczy.

Akceptowane formaty: .doc, .docx, .odt, .rtf. Akceptowane są również pliki w formacie .pdf – w ich przypadku poprawa tekstu odbywa się poprzez dodawanie podkreślenia i komentarzy w pliku, a do kosztu ich korekty doliczane jest 10%.

Mogą też Państwo skorzystać z poniższego formularza:


2. Zlecenie

Po otrzymaniu wyceny i oferty, zlecenie należy potwierdzić mailowo. Przy potwierdzaniu zlecenia, należy również podać dane do faktury. 

3. Odbiór

Tekst odsyłany jest drogą elektroniczną, w terminie zależnym od wybranego trybu realizacji zamówienia. Klient ma możliwość prześledzenia wszystkich dokonanych zmian – dzięki włączonej funkcji śledzenia zmian (na życzenie klienta, możemy tę funkcję wyłączyć).

4. Płatność

Płatności należy dokonać na podstawie otrzymanej faktury. Faktura przesyłana jest drogą elektroniczną w formacie PDF. Faktury to jedyna dostępna forma rozliczenia, nie ma możliwości otrzymania rachunku.

Osoby fizyczne i firmy prywatne – płatność za zlecenie powinna zostać wykonana w ciągu 7 dni od otrzymania faktury.

Instytucje państwowe – płatność powinna zostać wykonana do 14 lub 21 dni po otrzymaniu faktury za wykonaną usługę.

5. Reklamacje

W przypadku niespełnienia Państwa oczekiwań, reklamacje oraz wszelkie uwagi i zastrzeżenia mogą Państwo składać pod adresem e-mailowym: zlecenie@redacto.pl. Reklamacja powinna zawierać informacje o usłudze i fakturze, której dotyczy, oraz przyczynę reklamacji.

Każda reklamacja zostanie rozpatrzona indywidualnie. Każdorazowo dołożone zostaną wszelkie starania, aby byli Państwo zadowoleni z wykonanej dla Państwa usługi.

Dokładne informacje odnośnie do zasad wykonywania usługi mogą Państwo znaleźć na stronie z Ogólnymi Warunkami Świadczenia Usług.

Wysłanie do nas wiadomości e-mail lub przesłanie formularza wiążę się z podaniem nam Twoich danych osobowych. Aby zapoznać się z naszą polityką przetwarzania danych osobowych, wejdź na stronę: Polityka prywatności Redacto.pl