Redacto oferuje usługę korekty tekstu w języku angielskim na trzech poziomach:

Korekta podstawowa

Poprawa podstawowa to poprawa błędów ortograficznych, interpunkcyjnych oraz gramatycznych.

Ten poziom poprawy tekstu polecany jest szczególnie osobom mającym doświadczenie w pisaniu tekstów w języku angielskim, chcącym jedynie wyłapać najbardziej oczywiste błędy, bez ingerencji w samą strukturę artykułu.

Korekta zaawansowana

Poprawa zaawansowana poza standardową poprawą błędów ortograficznych, interpunkcyjnych i gramatycznych obejmuje również poprawę błędów składniowych i stylistycznych. Ponadto, jeśli będzie to wskazane, polegać będzie na zmianie słownictwa, zaznaczeniu źle sformułowanych zdań lub niezachowanej logiki gramatycznej. Tekst zostanie opatrzony komentarzami, sugerującymi zmiany, które będą mogły polepszyć odbiór tekstu przez czytelnika. W ramach korekty zaawansowanej tekst zostanie również ujednolicony w odniesieniu do wersji języka: amerykańskiej lub brytyjskiej, zgodnie z życzeniami autora.

Zaawansowana poprawa tekstu polecana jest zarówno dla osób posiadających mniejsze doświadczenie w pisaniu tekstów w języku angielskim, jak i dla osób płynnie posługujących się tym językiem. Najtrudniej jest poprawiać samego siebie, ponieważ po samodzielnym napisaniu tekstu mózg często przestaje zauważać wiele błędów lub nawet małych niedociągnięć. Dlatego zachęcamy do przesyłania tekstów do zaawansowanej korekty.

Korekta trudna

Korekta trudna przeznaczona jest dla tekstów, których sprawdzenie wymaga częstego kontaktu z klientem, zawierających dużo niejasności, lub wymagających wglądu do polskiej wersji tekstu.

Jeśli nie są Państwo pewni, który rodzaj poprawy jest najbardziej wskazana do przesyłanego tekstu, proszę się nie martwić. Wystarczy wysłać tekst do bezpłatnej i niewiążącej wyceny, aby poznać jaki poziom korekty jest mu potrzebny.

Tłumaczenie z języka polskiego na język angielski

Oferta Redacto obejmuje tłumaczenie z języka angielskiego na język polski, oraz z polskiego na angielski. Rzetelne, dokładne i zawsze na czas. Dotyczy to zarówno tłumaczeń tekstów ogólnych, jak i naukowych, technicznych czy nawet beletrystycznych.

Oferta dotyczy tłumaczeń pisemnych.

Mogą Państwo wcześniej zapoznać się się z szacunkowym cennikiem tłumaczeń.

NOWOŚĆ!

Tworzysz wzory na druty, planujesz sprzedawać je w serwisach typu Ravelry czy Etsy, ale język angielski stanowi dla Ciebie barierę? W ofercie dostępne jest kompleksowe tłumaczenie wzoru na język angielski i podstawowa edycja techniczna.