Wrzesień 7, 2015

Cennik i płatności

Korekta tekstu angielskiego

Koszt poprawy tekstu dotyczy strony standardowej i jest uzależniony od:

 • trybu realizacji zlecenia.

Do wyboru mają Państwo trzy tryby: tryb standardowy do 7 dni roboczych, tryb pilny 3 do 6 dni roboczych oraz tryb ekspresowy 1 do 2 dni roboczych. Termin realizacji zlecenia liczymy od dnia roboczego następującego po dniu, w którym zlecenie zostało potwierdzone.

 • stopnia trudności tekstu oraz wymaganego przez Państwa poziomu korekty tekstu.

Więcej informacji na temat oceny trudności tekstu oraz dokładne objaśnienia poziomów korekty tekstu znajdą Państwo na stronie z Ofertą.

Jak szybko realizujemy złożone zlecenia?

Realizacja zlecenia dla tekstu o standardowej długości (do 20 stron) zajmuje do 7 dni roboczych. Jeśli wymagana jest szybsza korekta tekstu, mają Państwo możliwość zamówienia korekty w terminie od 3 do 6 dni roboczych (tryb pilny) oraz w terminie od 1 do 2 dni roboczych (tryb ekspresowy – niedostępny dla zleceń powyżej 10 stron). Przyspieszenie realizacji zlecenia wiąże się oczywiście z podwyższeniem kosztu korekty. Jednocześnie, z uwagi na wcześniejsze zobowiązania, nie zawsze będzie możliwość podjęcia się przyspieszonej realizacji zlecenia. O takiej możliwości zostaną Państwo powiadomieni jak najszybciej po przesłaniu tekstu do wyceny.

Sposób realizacji płatności

Płatności należy dokonywać przelewem bankowym, wyłącznie w PLN.

Podane ceny są orientacyjnymi cenami BRUTTO poprawy tekstu angielskojęzycznego. Ceny rzeczywiste są zależne od stopnia trudności materiału.

1 strona rozliczeniowa to 1800 znaków ze spacjami.

KOREKTA TEKSTU

Poziom

Tryb standardowy
7 dni roboczych

Tryb pilny
3-6 dni roboczych

Tryb ekspresowy
1-2 dni robocze

korekta tekstu – podstawowa

20zł/str

23zł/str

28zł/str

korekta tekstu – zaawansowana

24zł/str

28zł/str

32zł/str

korekta tekstu – trudna

od 28zł/str

od 33zł/str

od 38zł/str

W przypadku korekty pliku pdf, ze względu na specyfikę pracy z nim, koszt korekty wzrasta o 10%.

W przypadku przysłania do korekty plików przetłumaczonych z pomocą Google Translate – do ceny korekty doliczane jest 25% z uwagi na dodatkową pracę.

Tłumaczenia

Ceny dotyczą jednej strony obliczeniowej (1800 znaków ze spacjami).

Teksty naukowe, techniczne, specjalistyczne:

Tłumaczenie z polskiego na angielski – 35 zł

Tłumaczenie z angielskiego na polski – 35 zł

Przy większych zamówieniach obowiązuje indywidualna wycena. Przyspieszenie realizacji zlecenia wiąże się z podwyższeniem kosztów tłumaczenia o 20%.

Stali klienci otrzymują 10% zniżki na każde zlecenie.

Powrót na stronę główną.


 • Na blogu:

  • Przyjmowanie zleceń – druga połowa lipca
   W dniach 15-25 lipca 2016 nie będziemy przyjmować zleceń w trybie pilnym i ekspresowym, a jedynie w trybie standardowym (do 7 dni roboczych).   Pozdrawiamy, Zespół Redacto […]
  • Korekta i redakcja wniosku do NCN Preludium, Sonata, OpusWnioski do NCN (Preludium, Sonata, Opus) – korekta i redakcja
   W systemie OSF zostały już udostępnione formularze do składania wniosków OPUS 11, PRELUDIUM 11 i SONATA 11. Co prawda termin (15.06.2016) jeszcze wydaje się odległy, ale prace nad wnioskami najlepiej jest rozpocząć jak najprędzej. Jeśli chcielibyście skorzystać z naszej pomocy przy korekcie i […]
  • najśmieszniejsze pomyłki w tłumaczeniach #1Najśmieszniejsze pomyłki w tłumaczeniach #1
   …odkryte przez nas w trakcie korekty 🙂 To nasza nowa seria w wersji obrazkowej prezentująca co ciekawsze pomyłki znalezione w poprawianych przez nas tekstach. […]