Korekta tekstu angielskiego

Koszt poprawy tekstu dotyczy strony standardowej i jest uzależniony od:

Do wyboru mają Państwo trzy tryby: tryb standardowy do 7 dni roboczych, tryb pilny 3 do 6 dni roboczych oraz tryb ekspresowy 1 do 2 dni roboczych. Termin realizacji zlecenia liczymy od dnia roboczego następującego po dniu, w którym zlecenie zostało potwierdzone.

Więcej informacji na temat oceny trudności tekstu oraz dokładne objaśnienia poziomów korekty tekstu znajdą Państwo na stronie z Ofertą.

Jak szybko realizujemy złożone zlecenia?

Realizacja zlecenia dla tekstu o standardowej długości (do 20 stron) zajmuje do 7 dni roboczych. Jeśli wymagana jest szybsza korekta tekstu, mają Państwo możliwość zamówienia korekty w terminie od 3 do 6 dni roboczych (tryb pilny) oraz w terminie od 1 do 2 dni roboczych (tryb ekspresowy – niedostępny dla zleceń powyżej 10 stron). Przyspieszenie realizacji zlecenia wiąże się oczywiście z podwyższeniem kosztu korekty. Jednocześnie, z uwagi na wcześniejsze zobowiązania, nie zawsze będzie możliwość podjęcia się przyspieszonej realizacji zlecenia. O takiej możliwości zostaną Państwo powiadomieni jak najszybciej po przesłaniu tekstu do wyceny. Dla tekstów powyżej 20 stron, termin realizacji ustalany jest indywidualnie.

Sposób realizacji płatności

Płatności należy dokonywać przelewem bankowym, wyłącznie w PLN.

Podane ceny są orientacyjnymi cenami BRUTTO poprawy tekstu angielskojęzycznego. Ceny rzeczywiste są zależne od stopnia trudności materiału.

1 strona rozliczeniowa to 1800 znaków ze spacjami.

KOREKTA TEKSTU

Poziom

Tryb standardowy
7 dni roboczych

Tryb pilny
3-6 dni roboczych

Tryb ekspresowy
1-2 dni robocze

korekta tekstu – podstawowa

20zł/str.

23zł/str.

28zł/str.

korekta tekstu – zaawansowana

24zł/str.

28zł/str

32zł/str.

korekta tekstu – trudna

od 28zł/str.

od 33zł/str.

od 38zł/str.

W przypadku korekty pliku pdf, ze względu na specyfikę pracy z nim, koszt korekty wzrasta o 10%.

W przypadku przysłania do korekty plików przetłumaczonych z pomocą Google Translate – do ceny korekty doliczane jest 25% z uwagi na dodatkową pracę.

Tłumaczenia

Ceny dotyczą jednej strony obliczeniowej (1800 znaków ze spacjami).

Teksty naukowe, techniczne, specjalistyczne:

Tłumaczenie z polskiego na angielski – 35 zł

Tłumaczenie z angielskiego na polski – 35 zł

Przy większych zamówieniach obowiązuje indywidualna wycena. Przyspieszenie realizacji zlecenia wiąże się z podwyższeniem kosztów tłumaczenia o 20%.

Stali klienci otrzymują 10% zniżki na każde zlecenie.

Powrót na stronę główną.