Korekta tekstu angielskiego – oferta

Prześlij plik do bezpłatnej wyceny!


Acceptable file types: doc,docx,pdf,txt.
Maximum file size: 1mb.

Przed złożeniem zlecenia zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas możliwościami.

1. Korekta tekstu angielskiego na poziomie podstawowym

Poprawa podstawowa to poprawa błędów ortograficznych, interpunkcyjnych oraz gramatycznych.

Ten poziom poprawy tekstu polecamy szczególnie osobom mającym doświadczenie w pisaniu tekstów w języku angielskim, chcącym jedynie wyłapać najbardziej oczywiste błędy, bez ingerencji w samą strukturę artykułu.

2. Korekta tekstu angielskiego na poziomie zaawansowanym

Poprawa zaawansowana poza standardową poprawą błędów ortograficznych, interpunkcyjnych i gramatycznych obejmuje również poprawę błędów składniowych i stylistycznych. Ponadto, jeśli będzie to wskazane, zasugerujemy zmianę słownictwa, zaznaczymy źle sformułowane zdania lub niezachowaną logikę gramatyczną. Tekst opatrzymy komentarzami, sugerującymi zmiany, które będą mogły polepszyć odbiór tekstu przez czytelnika. W ramach korekty zaawansowanej sprawdzimy również i ujednolicimy tekst w odniesieniu do wersji języka: amerykańskiej lub brytyjskiej, zgodnie z życzeniami autora.

Zaawansowaną poprawę tekstu polecamy zarówno osobom mającym mniejsze doświadczenie w pisaniu tekstów w języku angielskim, jak i osobom płynnie posługującym się tym językiem. Najtrudniej jest poprawiać samego siebie, ponieważ po samodzielnym napisaniu tekstu mózg często przestaje zauważać wiele błędów lub nawet małych niedociągnięć. Dlatego polecamy korzystanie z naszych usług, spojrzymy na tekst świeżym okiem i dopracujemy go pod kątem poprawności językowej.

3. Korekta tekstu angielskiego na poziomie trudnym

Poprawa trudna to korekta w zakresie opisanym dla poprawy zaawansowanej, ale wykonana dla trudnego tekstu angielskiego. Do tej kategorii należą teksty, których czytanie, zrozumienie i korekta są z różnych względów utrudnione. Trudność może zależeć np. od częstego używania żargonu lub określeń technicznych, ale również od indywidualnego stylu autora.

Jeśli nie są państwo pewni, który rodzaj poprawy jest najbardziej wskazana do przesyłanego tekstu, proszę się nie martwić. Po zapoznaniu się z artykułem prześlemy naszą ocenę wraz z szacowanym kosztem poprawy.

Korekta tekstu angielskiego - śledzenie zmian

Powrót na stronę główną.


 • Na blogu:

  • Przyjmowanie zleceń – druga połowa lipca
   W dniach 15-25 lipca 2016 nie będziemy przyjmować zleceń w trybie pilnym i ekspresowym, a jedynie w trybie standardowym (do 7 dni roboczych).   Pozdrawiamy, Zespół Redacto
  • Korekta i redakcja wniosku do NCN Preludium, Sonata, OpusWnioski do NCN (Preludium, Sonata, Opus) – korekta i redakcja
   W systemie OSF zostały już udostępnione formularze do składania wniosków OPUS 11, PRELUDIUM 11 i SONATA 11. Co prawda termin (15.06.2016) jeszcze wydaje się odległy, ale prace nad wnioskami najlepiej jest rozpocząć jak najprędzej. Jeśli chcielibyście skorzystać z naszej pomocy przy korekcie i […]
  • najśmieszniejsze pomyłki w tłumaczeniach #1Najśmieszniejsze pomyłki w tłumaczeniach #1
   …odkryte przez nas w trakcie korekty To nasza nowa seria w wersji obrazkowej prezentująca co ciekawsze pomyłki znalezione w poprawianych przez nas tekstach.